eng rus est
 
 Müük  Rent  Projektid  Teenused  Meist  Kontakt
 
 

Teenused

  • Meie reklaamime teie kinnisvara järgmistel lehekülgedel: www.happyrent.ee, www.city24.ee, www.kv.ee ja muud. Vajadusel ning klientidega kooskõlas tellime ka lisareklaami. Koostöös professionaalse fotograafiga teeme teie kinnisvarast kvaliteetseid ning professionaalseid pilte. See tõstab teie kinnisvara atraktiivsust ning tagab rohkem vaatamisi internetis.
  • Jätke võtmed meie kätte ning meie tegeleme ise müügiga või uue rentiku otsimisega. Eelnevalt lepime teiega kokku hinnas ja kõikides muudes olulistes asjades.
  • Klientide palvel oleme hakanud pakkuma ka renoveerimisteenust, kuna värskelt renoveeritud kinnisvara on palju atraktiivsem nii potentsiaalsetele ostjatele kui ka üürnikele.
  • Sisekujundus. Enne renoveerimist soovivad paljud meie kliendid teada kuidas hakkab nende uus kinnisvara välja nägema. Sellega tegeleb meie disainer, kes aitab teil luua projekti, kus on kajastatud kõik teile vajalik info. Koos lepime kokku kõikides detailides mis puudutavad interjööri ja kasutusele tulevaid materjale.

Uus kinnisvara – see on uus Maailm. Selleks, et seal oleks mõnus elada tuleb see mugavaks teha ning luua vajalik keskkond. Iga inimese jaoks on kodu rohkem kui tavaline tükk kinnisvara. Kodu on mugav koht kuhu tullakse puhkama ja keskenduma. Kodu – see on koht kuhu alati tahad tagasi tulla, see on turvaline paik kus on soe ja mugav. Vanasõna „minu kodu on minu kindlus“ kehtib ka 21. Sajandil.

Kodu renoveerimises mängib olulist rolli interjööri disaini organiseerimine. Harmoonilise interjööri loomine on pikaajaline investeering. See loob teie kinnisvarast kunstiteose mida saate pikka aega nautida. Tänases maailmas on kõigil vähe aega. Me kõik võitleme ajanappuse vastu.

Meie interjööridisainer aitab säästa nii aega kui ka raha. Nimelt vastutab disainer kogu eeltöö eest. Teile langeb vaid kohustus valida parimatest parim. Kui teie varem soetatud kinnisvara ei ole ostjatele enam atraktiivne siis oskab disainer väikese vaevaga selle uuesti atraktiivseks muuta.

Meie disaineri teenused on järgmised:
- Interjööri disainikonseptsiooni loomine
- Ruumi ning selle muutmise struktuuri loomine
- Mööblipaigutuse plaani loomine
- Valgustuse plaani loomine ( Valgusallikate, pistikute, lülitite asukohad ning kõrgused )
- Põranda- ja laeplaanide loomine ( Materjalide valik ning nende rakendamise asukohad )
- Erinevad värvilahendused
- Viimistlusmaterjalid
- Mööblijoonised ja -konseptsioonid vastavalt eritellimusele
- 3D visualiseerimine
- Tarnetabel ( Kust teie projekti viimistlusmaterjalid ning interjööri elemendid soetatakse )
- Konsultatsioonid
- Väljasõit objektile

Meie partneriteks on kodutehnika hulgimüüjad, mööblitootjad ning -tarnijad, akna-, uste ja garderoobitootjad. Kindlasti küsige pakkumist meilt, et saaksite võrrelda teistega!

pic1
 
 
 
HAPPYRENT OÜ All rights reserved. info@happyrent.ee +372 5663 9373